2 هفته دیگر آلبوم جدید خواجه امیری در بازار

2 هفته دیگر آلبوم جدید خواجه امیری در بازار

تازه‌ترین آلبوم احسان خواجه امیری که پیش از این قرار بود تا بعد از اتمام ماه صفر وارد بازار موسیقی شود به خاطر تیراژ بسیار بالا و طولانی شدنی پروسه فنی به دو هفته دیگر موکول شد.

این خواننده درباره تاریخ دقیق انتشار این آلبوم گفت: من بیشتر از طرفدارنم مشتاق هستم تا آلبوم به گوش‌شان برسد اما چون تیراژ آلبوم کمی بالا بوده در نتیجه چاپ و بسته‌بندی آن زمان بیشتری می‌برد، به امید خدا تا دو هفته دیگر یعنی تا نیمه دوم دی‌ماه این آلبوم توسط شرکت “آوای هنر” منتشر و پخش خواهد شد.
این هنرمند در این آلبوم با ترانه‌سراهایی نظیر روزبه بمانی، اهورا ایمان، حسین غیاثی و زهرا عاملی همکاری کرده است و در بخش ملودی و تنظیم نیز هومن نامداری، علیرضا افکاری، بهروز صفاریان، مهرداد نصرتی و علیرضا کهن‌دیری همکاری داشته است.
احسان خواجه امیری همچنین در تاریخ ۱۸ و ۱۹ دی ماه در همدان به روی صحنه خواهد رفت. پیش از این اعلام شده که “پاییز تنهایی” هفته اول دی‌ماه منتشر می‌شود.
این هفتمین آلبوم احسان خواجه امیری است که فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۰ با انتشار آلبومی مشترک با پدرش استاد حسین خواجه امیری (ملقب به ایرج) آغاز کرد. از انتشار آخرین آلبوم او با نام “عاشقانه‌ها” دو سال می‌گذرد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه