درسته، برای این افراد کار روزانه به عنوان تمرین محسوب نمیشه- اونها از تمرین کردن لذت میبرن. معنیش این نیست که اونها هر تمرینی که در یک جلسه انجام میدن رو دوس دارن، بلکه احساس مثبتی که از تمرین میگیرن رو دوس دارن.

۵ کارمتفاوتی که افراد خوش اندام انجام می دهند

از تمرین کردن لذت میبرند
درسته، برای این افراد کار روزانه به عنوان تمرین محسوب نمیشه- اونها از تمرین کردن لذت میبرن. معنیش این نیست که اونها هر تمرینی که در یک جلسه انجام میدن رو دوس دارن، بلکه احساس مثبتی که از تمرین میگیرن رو دوس دارن.
اگه واقعا از نوع تمرینتون میترسین، وقتشه که اونو تغییر بدین. مثلا عضو یه تیم بشین، شنا و یا اسکیت برین.

آنها همراهی با دیگر افراد خوش اندام رو ادامه میدن
درست مثل اینکه میگن “شما آنچه که میخورین، همون میشین” ، این جمله هم درسته که میگن “شما شبیه کسی میشین که با اون وقت صرف می کنین” . تحرک با دوستان، با خوردن غذا و نوشیدنی همراه نمیشه. اگه دوستاتون فعال باشن شما هم دوس دارین وقتی با اونا هستین پر تحرک باشین. اطرافتونو با افرادی که تاثیر مثبت میذارن پر کنین.
سعی کنین وقتی که با افراد کم تحرک هستین در اونها ایجاد انگیزه کنین، اما سعی کنین از کسانی که به نوع زندگی شما اهمیت نمیدن و یا شما رو به انتخاب های نا سالم تشویق میکنن، دوری کنین.
مطالعات نشون میده که یه برنامه ریزی برای بهداشت وسلامتی با دوستان، باعث رسیدنِ آسون تر به آن میشه و در دراز مدت موفقیت به دنبال داره.

آنها مدهای زودگذر رو دنبال نمیکنند
هیچ اشکالی نداره که روش های تناسب اندام جدید رو دنبال کنین اما افراد سالم و خوش اندام از رژیم های غذایی شفاف و روشن پیروی میکنن. گرسنگی بیش از حد و یا محدود کردن خودتون تنها به چند مواد غذایی، راه حل کاهش وزن طولانی مدت نیست.درواقع این نوع رژیم بیشتر از اونچه که فکرشو بکنین ناپایداره و به محض پایان دوره اش، دوباره مثل قبل میشین.
استفاده از رژیم غذایی متعادل و خوش مزاج، مواد مغذی همراه با تمرینات ورزشی، تنها راه سلامت و خوش اندام موندنه.

آنها برنامه ریزی میکنند و آماده میشن
برنامه تمرینتون رو از دفترچه یادداشت خودتون چک کنین، شب قبل ساک ورزشیتونو ببندین، وعده های غذایی سالم رو برای طول هفته‌تون آماده کنین و این روش رو ادامه بدین. فقط یه راه برای خوش اندام موندن مردم وجود داره، این که خیلی مهمه شما حتی وقتی که میخواین شیوه زندگیتونو تغییر بدین هم قبلش برنامه ریزی داشته باشین.

آنها میدونن که “عالی و بی عیب” وجود نداره
تا حالا کسیو دیدین که از تمرین کردن بدش بیاد و یا شیرینی دوس نداشته باشه؟ این واقع بینانه نیست. ما انسانیم و گاهی اوقات نیاز به استراحت داریم. مردم خوش اندام اجازه نمیدن که برنامه‌شون از خط خارج بشه. اونها اشتباهاتشون رو حذف میکنن و به مسیر سالم برمیگردن.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه