گاهی ما خودمون رو درگیر تغییرات و چالش هایی میکنیم که با زندگی پر مشغلمون همخونی نداره و نشدنیه. اما در حقیقت با بوجود آوردن تغییرات کوچیک میتونیم در زندگیمون تفاوت های بزرگی ایجاد کنیم.

۵ روش برای بهبود زندگی کاریتان

گاهی ما خودمون رو درگیر تغییرات و چالش هایی میکنیم که با زندگی پر مشغلمون همخونی نداره و نشدنیه. اما در حقیقت با بوجود آوردن تغییرات کوچیک میتونیم در زندگیمون تفاوت های بزرگی ایجاد کنیم.
پس ما از کارشناسانی که در زمینه های خانوادگی، تناسب اندام، سلامتی و پوست تخصص داشتن درخواست کردیم که ۵ مورد ساده ای که ما میتونیم برای بهبود کیفیت زندگیمون انجام بدیم رو باهامون به اشتراک بذارن.
“تری پرون” (کارشناس ارتباطات) به ما میگه که چطور میتونیم زندگی کاریمون رو کارآمدتر کرده و جایگاه بهتری بدست بیاریم.

 

  • اجازه ندین که جاه طلبی و آرزوهای شما بزرگتر از خودتون بشه

هدف داشتن و حرکت به سمتش خیلی خوبه. اما اینکه مسیرتون رو از روی دیگران عبور بدین اصلا فکر خوبی نیست. برای رسیدن به موفقیت و سطوح بالا باید شایستگی داشته باشین و کمی استرس رو تجربه کنین. میتونین از همکاری و کمک دیگران لذت ببرین.

  • در خونتون تمرکز داشته باشین

تمرین تمرکز، ماساژ بدن، مدیتیشن و هر کار خوبی که میتونه اوقات فراغتتون رو پر کنه انجام بدین و ازش لذت ببرین. در محل کار فقط کار کنین.

  • لباس مرتب و مناسب به تن کنین

حتی اگه مجبور نیستین و نیازی هم نیست اما طوری لباس بپوشین که انگار یه قرار ملاقات مهم با ارباب رجوع دارین. لباس مرتب و مناسب باعث میشه بقیه شما رو جدی بگیرن.

  • چند تا کارو با هم انجام ندین

انجام سه تا کار باهم مهارت و هنر نیست بلکه حماقته. هیچکدوم از اون کارا احتمالا انجام نمیشن و باعث خستگیه ذهن و فکرتون میشه. به خودتون اولویت بندی و متمرکز شدن رو یاد بدین.

  • تا تموم شدن طاقتتون ادامه ندین

منظورمون چیه؟ یعنی استرس، پرکاری و همیشه مشغول بودنتون رو بس کنین. به اطراف نگاه کرده و فرد مناسبی رو در محل کارتون پیدا کنین تا بهتون کمک کنه. شگفت انگیزه که بعد از اینکار چقد احساس بهتری درباره خودتون پیدا میکنین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه