بکهام توضیح داد: «بلوز من بود برای همین باید بهش می‌گفتم! بعضی مواقع در حالی او را پیدا می‌کنم که دارد با لباس‌های من می‌گردد، تازه فکر نمی‌کند من پدر باحالی باشم، و هنوز هم می‌بینم دارد هر روز لباس‌های من را می‌پوشد»

به نقل از پیپل، دیوید بکهام که این هفته به «نمایش گراهام نورتون» رفته بود، درباره رقابت بامزه‌ای که با پسر ۱۶ ساله‌اش بروکلین دارد صحبت کرد. نورتون به یکی از عکس‌های سلفی بروکلین در اینستاگرام اشاره کرد که بکهام ۴۰ ساله خیلی ساده پایینش نوشته بود: «اون بلوز منه!».
بکهام توضیح داد: «بلوز من بود برای همین باید بهش می‌گفتم! بعضی مواقع در حالی او را پیدا می‌کنم که دارد با لباس‌های من می‌گردد، تازه فکر نمی‌کند من پدر باحالی باشم، و هنوز هم می‌بینم دارد هر روز لباس‌های من را می‌پوشد».

بکهام
نورتون به یک مثال دیگر هم اشاره کرد که این ابرستاره محبوب دارد سر به سر پسر نوجوانش می‌گذارد. در ویدیویی که اوایل امسال منتشر شده بود، بروکلین داشت از طرفدارانش به این خاطر تشکر می‌کرد که او را به جایی رساندند که یک میلیون فالوئر در اینستاگرام داشته باشد. در همین حال است که پدرش سرش را وارد فریم می‌کند و کنار بروکلین می‌گوید: «من ۵۲ تا دارم!».
بکهام به نورتون گفت: «ما همان لحظه می‌خواستیم از در برویم بیرون که صدای حرف زدنش را در اتاقش شنیدم و شنیدم که می‌گوید الان به یک میلیون فالوئر رسیدم… برای همین…». بکهام این را هم گفت که «راستش را بخواهید وقتی ما بیرون هستیم آنقدر همه او را می‌شناسند که دیگر این من هستم که به عنوان پدر بروکلین شناخته می‌شوم». البته نورتون هم در پاسخ وی گفت: «آره، اما کسی حرفت را باور نمی‌کنه».

منبع: کافه سینما

Share the post "کل کل دیوید بکام و پسرش بروکلین، سر فالوئرهای اینستاگرام: «اون بلوز منه»!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. جدایی پسر دیوید بکام از نامزدش! + عکس
  2. عکس پسر بزرگ دیوید بکهام به همراه نامزدش !
  3. ناکامی دیوید بکام در ساخت ورزشگاه اختصاصی
  4. دیوید بکام بازیگر میشود
Tweet کل کل دیوید بکام و پسرش بروکلین، سر فالوئرهای اینستاگرام: «اون بلوز منه»! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه