مراسم عروسی یک انگیزه مهم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است!

مراسم عروسی یک انگیزه مهم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است! در قسمت قبل به چند نکته ی کلی اشاره کردیم و حالا در ادامه به عروس خانم ها و آقا دامادها نکات مهمی را یادآور می شویم

نکاتی برای آقا دامادها

خودتان را از چشم نامزدتان ببینید! از نامزدتان بخواهید تا نشانه های فیزیکی ناخوشایند شما را شناسایی کرده و به شما بگوید. این کار باعث انگیزه بیشتر برای ورزش کردن می شود. اگر نامزدتان درباره این کار مردد است، برایش یک لیست از قسمت های مختلف بدنتان با درجه بندی (خوب تا بد) تهیه کرده و از او بخواهید تا یکی از این درجه بندی ها را انتخاب کند. چهار هفته یک بار این کار را تکرار کنید تا هم شاهد پیشرفت خود باشید و هم انگیزه یتان بیشتر شود.

42-15530490

نکاتی برای عروس خانم ها

چیزهایی که دوست ندارید را درست کنید: شما نمی توانید بدنتان را به طور کامل متحول کنید! پس خرید لباس اولین کاری است که باید انجام دهید، به این ترتیب برنامه تمرینی شما مشخص خواهد شد.

وقتی لباس عروسی را انتخاب و خریداری کردید، آن را پوشیده و جلوی آیینه تمام قد بایستید. حالا به تمام قسمت های بدن که در معرض دید هستند خوب نگاه کنید. از آنجایی که زمان زیادی ندارید، می توانید روی نقاطی که اول جلب نظر کرده اند تمرکز کنید.

اگر لباس شما بدون آستین است، پس تمرینات بالا تنه مناسب ترین گزینه است. تمرینات مخصوص شانه ها، بازوها، ماهیچه سه سر. برای بیشتر خانم ها بازو، بالا کمر و شانه ها مهم هستند و اول از همه جلب توجه می کنند، پس با تمرکز روی این نقاط می توانید از چربی هایشان خلاص شوید.

برای لباس های بدون پشت، روی قسمت مرکزی و ماهیچه های کمر تمرکز کنید.

رژیم غذایی

هیچ وعده های غذایی را نادیده نگرفته و روی چیزی که میخورید تمرکز کنید: برای دو هفته یک لیست غذایی تدارک دیده و نقاط ضعفتان را شناسایی کنید. خودتان را در هفته های قبل از روز مراسم عروسی گرسنه نگه ندارید. اینکار نه تنها به سلامتی شما ضرر می رساند، بلکه روی ظاهرتان (پوست و مو) در روز مراسم تاثیر منفی دارد.

با توجه به اینکه بعد از روز مراسم، رفت و آمد ها و مهمانی های زیادی پیش رو دارید، خیلی راحت در دام پرخوری گرفتار می شود. این زمانیست که باید روی قدرت اراده یتان کار کنید. از مصرف غذاهای فست فودی، شیرینی ها، کافئین و نوشابه خودداری کنید. همچنین زمان خوبی است که الکل و سیگار را کنار بگذارید، زیرا برای پوست مضر هستند.

به جای این مواد، میوه ها و سبزیجات و مقدار زیادی آب مصرف کنید. وقت آن است که زندگی سالمی را آغاز کنید. شما باید قبل و بعد از مراسم عروسی پرانرژی باشید.

منبع: نوین زی

Share the post "کاهش وزن تا روز مراسم عروسی! (بخش دوم)"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. کاهش وزن تا روز مراسم عروسی! (بخش اول)
  2. مراسم عروسی با اسکی بازی +تصاویر
  3. مراسم عروسی پرهزینه نوه ملکه انگلیس (تصاویر)
  4. مراسم عروسی ۲۳ میلیاردی
Tweet کاهش وزن تا روز مراسم عروسی! (بخش دوم) - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه