اسطوره فوتبال پرتغال امروز در پی نارسایی قلبی در سن ۷۱ سالگی درگذشت. ستارگان سرشناس جهان فوتبال از خبر درگذشت مهاجم پیشین پرتغال ابراز ناراحتی کردند. اوزه بیو، اسطوره فوتبال پرتغال امروز در پی نارسایی قلبی در سن ۷۱ سالگی درگذشت. وی که به همراه بنفیکا خود را به جهانیان معرفی کرد در سال ۱۹۶۵ […]

اسطوره فوتبال پرتغال امروز در پی نارسایی قلبی در سن ۷۱ سالگی درگذشت.

پیام ستارگان دنیای فوتبال در پی درگذشت اوزه بیو

ستارگان سرشناس جهان فوتبال از خبر درگذشت مهاجم پیشین پرتغال ابراز ناراحتی کردند.

اوزه بیو، اسطوره فوتبال پرتغال امروز در پی نارسایی قلبی در سن ۷۱ سالگی درگذشت. وی که به همراه بنفیکا خود را به جهانیان معرفی کرد در سال ۱۹۶۵ به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و در جام‌جهانی ۱۹۶۶ با ۹ گلی که به ثمر رساند بهترین گلزن این مسابقات لقب گرفت.

پس از درگذشت وی چهره‌های سرشناس دنیای فوتبال در صفحه‌های شخصی خود پیام تسلیت دادند که در زیر می‌خوانید:

دیوید بکام: از شنیدن خبر درگذشت اوزه بیو غمگین شدم. او انسانی خوب و یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان بود. اوزه بیو اسطوره‌ای واقعی بود.

ژابی آلونسو: اوزه بیو (۱۹۴۲ تا ۲۰۱۴) یکی از بهترین‌های فوتبال جهان در آرامش بخوابی.

مایکل اوون: از خبر مرگ اوره بیو ناراحت شدم. ۷۳۳ گل در ۷۴۵ بازی نشان می‌دهد که او اسطوره‌ای واقعی بود. در آرامش بخوابی.

ونسان کمپانی: به فردی احترام بگذاریم که برای ورزشی که من خیلی گرامی‌اش می‌دارم، بسیار ارزشمند بود. اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار فوتبال جهان بود. امیدوارم در آرامش بخوابد.

باشگاه منچستریونایتد: از شنیدن خبر درگذشت اسطوره تیم فوتبال بنفیکا متاثر شدیم. او بازیکن و دوستی فوق‌العاده برای این باشگاه پرتغالی بود.

سپ بلاتر: فوتبال اسطوره‌های زیادی دارد ولی اوزه بیو در بین آنهایی جای دارد که هرگز تکرار نمی‌شوند. او سفیر فوتبال و فیفا بود. واقعا دلمان برای اوزه بیو تنگ خواهد شد. در آرامش بخوابی پلنگ سیاه.

فرانتس بکن‌باوئر: اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنانی بوده که تاکنون در عمرم دیده‌ام. دوست من درگذشت ولی تمامی فکر و ذهن من با او و خانواده‌اش است.

رود گولیت: فوتبالیست بزرگی از جمع ما رفت و مایلم از اوزه بیو به خاطر تمام کارهای فوق‌العاده و بازی‌های زیبایش تشکر و قدردانی کنم.

پیتر اشمایکل: خبر درگذشت اوزه بیو ناراحت‌کننده بود. او اسطوره‌ای واقعی، سفیری فوق‌العاده برای فوتبال و انسانی با شخصیت بود. در آرامش بخوابی سِر اوزه بیو.

منبح :سیمرغ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه