اگر اهل جست و جو و کار در اینترنت باشید، حتما با تبلیغ کارت های تخفیف زیادی رو به رو شده اید. کارت های تخفیفی که شما را وسوسه می کنند با مبالغ کمتری، خدمتی که می خواهید را دریافت کنید.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح: اگر اهل جست و جو و کار در اینترنت باشید، حتما با تبلیغ کارت های تخفیف زیادی رو به رو شده اید. کارت های تخفیفی که شما را وسوسه می کنند با مبالغ کمتری، خدمتی که می خواهید را دریافت  کنید. کارت های تخفیف آنقدر متنوع هستند که تقریبا همه نوع خرید و تفریحی را پوشش می دهند.

اگر می خواهید برای یک عمل جراحی دهان اقدام کنید، یا اینکه برنامه پروتز دندان های تان را دارید می توانید با خرید یک کارت تخفیف از این شرکت ها به قیمتی کمتر از 100 هزار تومان از خدمات گران قیمت پزشکی بهره ببرید. اگر در بین رفقا و خانواده پرس و  جو کنید، احتمالا به افرادی بر می خورید که با کارت تخفیف به یک آژانس گردشگری مراجعه کرده و با گرفتن یک تخفیف جانانه به شهرهایی مثل کیش، مشهد، قم و شهرهای تفریحی شمال کشور سفر کرده اند. این شرکت ها برای سینما رفتن شما هم برنامه ریزی کرده اند.

بلیت های شش هزار و 500 تومانی پردیس های سینمایی تهران و بعضی شهرستان ها باعث می شود افراد با گرفتن 20 تا 50 درصد تخفیف از این کارت ها به تماشای فیلم مورد علاقه شان بروند. رفتن به رستوران ها و کافی شاپ های طرف قرارداد با این کارت ها یکی از معمول ترین خریدها با چنین کارت های تخفیفی است. خوردن یک پیتزای 25 هزار تومانی با کارت تخفیف 30 درصدی بیشتر به آدم می چسبد. برای تهیه یک کارت تخفیف می توانید به یک کافی نت یا دکه روزنامه فروشی مراجعه کنید. در سایت های اینترنتی هم می توانید نمونه های مختلف آن را پیدا کنید.

همه آنچه باید از کارت های تخفیف بدانیم

دندان تان را با 500 هزار تومان روکش کنید


هزینه های پزشکی آنقدر زیاد است که همه به دنبال بیمه های طلایی، بیمه های درمان گروهی، بیمه تامین اجتماعی، بیمه درمان تکمیلی و امثال آنها هستند. اینقدر بیمه های مختلف خدمات درمان مختلف ارائه می کنند که خیلی از افراد دیگر نیازی به گرفتن تخفیف ازدرمانگاه های خصوصی نمی بینند. اما شرکت های تخفیف دهنده در مدل های مختلف به مشتریان شان کارت تخفیف ارائه می کنند.

در بین هزینه های پزشکی، هزینه درمان دندانپزشکی، جراحی و عمل بینی و کاشت مو، گران ترین تعرفه ها را دارند. یکی از این شرکت ها یک کارت اعتباری یک ساله به مشتری های خود می دهد که بیماران می توانند از درمانگاه ها و مطب دندانپزشکان طرف قرارداد این شرکت بین 30 تا 70 درصد تخفیف بگیرند. از یک کارت تخفیف می توانند همه اعضای یک خانواده چهارنفره استفاده کنند. به عنوان مثال ویزیت و تشکیل پرونده جراح دندانپزشک که 15 هزار تومن است برای شما رایگان خواهدبود.

همین تخفیف 100 درصدی برای ویزیت دندانپزشک متخصص که به صورت آزاد 20 هزار تومان دریافت می کند برقرار است. مثلا ترمیم دندان در مدل های مختلف بین 140 تا 200 هزار تومان هزینه برای شما دارد اما تخفیف های این شرکت باعث شده تا این رقم ها به 70 تا 110 هزار تومان کاهش پیدا کند.

روکش دندان با تعرفه یک میلیون تومانی جزو هزینه های سرسام آور دندانپزشکی است اما با کارت تخفیف این شرکت هزینه شما نصف می شود. حتی پروتز هر دو فک دهان تعرفه دو میلیون تومانی دارد، اما اگر با این کارت تخفیف به درمانگاه بروید می توانید 500 هزار تومان کمتر خرج کنید. با 83 هزار و 700 تومان هزینه کردن و خرید یک  کارت تخفیف از این شرکت، می توانید از همه این خدمات استفاده کنید.

همه آنچه باید از کارت های تخفیف بدانیم

کارت اعتباری بخرید، در قلک پس انداز کنید.


یک شرکت دیگر طرحی دارد که براساس آن می توانید خانوادگی تخفیف بگیرید. فرض کنید در یک خانواده پنج نفره کههرکدام کارت شتابی خود را در باشگاه به نام پدر خانواده ثبت کرده اند از مراکز اعتباری و امتیازی باشگاه تخفیف این شرکت استفاده کرده اند. اگر فرض کنیم که این پنج کارت مبلغ یک میلیون تومان در طول یک ماه خرید کرده اند و به طور متوسط هم 20 درصد تخفیف داشته اند بنابراین مبلغ پس انداز این خانواده از محل استفاده از تخفیف های شرکت ارائه دهنده این خدمات، برابر با دو میلیون تومان خواهدبود.

این شرکت ادعا می کند این میزان پس انداز را تنها به حساب سرپرست خانواده واریز می کند. این شرکت طرح را ارائه می کند که براساس آن عضو باشگاه مشتریان می تواند به ازای هر خریدی که انجام می دهد و مبلغ خرید را از محل حساب بانکی کارت صادرشده تسویه می کند، بابت درصدی از خرید، امتیاز ویژه ای دریافت می کند.

این امتیاز می تواند هم به صورت تخفیف باشد و به کارت او بازگردانده شود و هم می تواند به صورت امتیاز عددی بوده و در سطوح متفاوت در حساب فرد منظور شود. به عنوان مثال اگر شخصی 50 هزار تومان خرید کند و فروشگاه پنج درصد تخفیف یا امتیاز به خریدار بدهد، بعد از خرید در روش اول یعنی برگشت به کارت، پنج درصد تخفیف، یعنی دو هزار و 500 تومان از خرید ظرف 48 ساعت آینده به کارت مشتری برگردانده می شود و عضو می تواند دوباره خرید کند.

اما در روش دوم یعنی امتیاز عددی به ازای 50 هزار تومان خرید، پنج امتیاز دریافت می کند که در حساب او منظور می شود. در این روش مثلا زمانی که امتیازات مشتری باشگاه به 50 واحد رسید، یک هدیه می گیرد و یا در قرعه کشی شرکت داده می شود.

برای کسب و کارتان پیامک تبلیغاتی بدهید آن هم با تخفیف

یک شرکت دیگر کارت تخفیفی را ارائه می کند که می توان با 48 هزار تومان آن را خریداری کرد. این شرکت تخفیف های مختلفی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. از چاپ ست های اداری بگیرید تا تخفیف استخر و مجموعه های ورزشی. این شرکت با همان رقم 48 هزار تومان، یک سامانه ارسال پیامک با ظرفیت 100 هزار تومان پیامک در اختیار مشتریان قرار می دهد. ضمن اینکه علاوه بر این میزان شارژ، 500 پیامک دیگر نیز به عضو باشگاه خود هدیه می دهد.

این شرکت با برخی شرکت های بیمه گر قرارداد داشته و برای بیمه عمر و سرمایه گذاری 10 درصد تخفیف می دهد. این شرکت 10 درصد نیز برای بیمه نامه مسئولیت تخفیف می دهد. کسانی که می خواهند خانه یا محل کار خود را بیمه آتش سوزی کنند هم می توانند از تخفیف 10 درصدی بهره ببرند. انواع دیگری از بیمه هم هستند که این شرکت به خاطر آنها تا 60 درصد تخفیف می دهد.

با کارت تخفیف، 20 درصد ارزان تر غذا بخورید

یک شرکت ارائه دهنده خدمات تخفیفی به مشتریان خود برای رستوران ها و کافی شاپ های مختلف تخفیف های 10 تا 25درصدی می دهد. این شرکت برای سه رستوران سنتی در تهران و حوالی کریم خان و سهروردی، تخفیف های 10 تا 25 درصد ارائه می کند. همین مقدار تخفیف را برای یک سفره خانه سنتی هم پرداخت می کند. در کنار این رستوران ها، فروشگاه های لباس و کفش چرم طرف قرارداد با این شرکت نیز به مشتریان 14-15 درصد تخفیف می دهند. همین شرکت برای استخرهای طرف قرارداد خود در صد 40 تخفیف می دهد. این استخرها یکی مخصوص بانوان و دیگری ویژه آقایان است که به دارندگان این کارت به علاوه یک نفر همراه، 40 درصد تخفیف می دهند.

با کارت تخفیف به سینما بروید


یک بانک خصوصی به مشتریان علاقه مند خود، سینما کارت می فروشد. آن طور که این بانک اعلام کرده معادل 20 درصد مبلغ شارژ به صورت هدیه در کارت مشتری اضافه خواهندنمود که در خریدهای بلیت سینما می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد. این کارت در تمام استان هایی که مراکز استان هایشان سینما دارند، قابل پذیرش است. این بانک حتی در طول جشنواره فجر که این روزها در حال برگزاری است هم قابل استفاده است.

بنابراین بلیت پنج هزار تومانی اغلب سینماها و پردیس های سینمایی کشور به چهار هزار تومان کاهش پیدا می کند. یک موسسه خصوصی دیگر که در رشته های مختلف کارت های تخفیف ارائه می کند، برای بلیت سینما در سراسر استان های کشور نیز تخفیف درنظر گرفته است. اگر در مشهد زندگی می کنید می توانید از تخفیف بلیت سینما از 20 تا 50 درصد بهره ببرید. در رشت این تخفیف به میزان 32 درصد برای یک سینما ارائه می شود

همه آنچه باید از کارت های تخفیف بدانیم

با کارت تخفیف در پارک های آبی معروف مشهد شنا کنید


دکه های روزنامه فروشی در مشهد برای استخرها و مجموعه های ورزشی و آبی مختلف تخفیف های خوبی می دهند. زائران امام رضا (ع) و مسافران مشهد در هر سفر با انبوهی از تبلیغات همراه با تخفیف رو به رو می شوند. تبلیغات بازرگانی تلویزیون و روزنامه ها هم که پر است از این گونه مجموعه های ورزشی. این حجم تبلیغات خیلی ها را وسوسه می کند تا یک بار هم که شده در این پارک های آبی شنا کنند.

برای معروف ترین پارک آبی مشهد می توانید بلیت بزرگسالان آن را که 24 هزار تومان قیمت دارد، با تخفیف های 20-30 درصدی بخرید. یک پارک آبی دیگر هم که بلیت 14 هزار تومانی می فروشد را می توانید با مراجعه به دکه های روزنامه فروشی و کافی نت های مختلف این شهر زیارتی و سیاحتی، کارت های تخفیفی بخرید و با آنها این بلیت را با هزینه کمتر از 10 هزار تومان بخرید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه