می‌گویند هیچ‌وقت نمی‌توانید بفهمید در دل اردیبهشتی‌ها چه می‌گذرد چون در كنار خاص بودن رفتارشان، چارچوب‌های خاصی در برخورد با دیگران دارند. وارد شدن به خلوت آنها كار هر كسی نیست.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری: می‌گویند هیچ‌وقت نمی‌توانید بفهمید در دل اردیبهشتی‌ها چه می‌گذرد چون در کنار خاص بودن رفتارشان، چارچوب‌های خاصی در برخورد با دیگران دارند. وارد شدن به خلوت آنها کار هر کسی نیست پس اگر دوست صمیمی یک اردیبهشتی هستید می‌توانید به خود‌تان افتخار کنید و از حمایت بی‌منت او مطمئن باشید چون او تا زمانی که دوست‌تان دارد برای‌تان کم نخواهد گذاشت. مهربانی متولدان این ماه زبانزد است اما وای به روزی که خشمگین شوند و در لاک خود فرو بروند. میلاد کی‌مرام که این روزها فاصله‌ای تا سوپراستار شدن ندارد، یک مرد اردیبهشتی است.

او درباره ویژگی‌های شخصیتی‌اش حرف‌هایی دارد که نشان می‌دهد خصوصیات شخصیت او تا چه حد با یک اردیبهشتی تمام‌عیار هماهنگی دارد.

میلاد کی‌مرام؛ یک مرد اردیبهشتی


در اوج عصبانیت می‌بخشند

وفاداری ویژگی بارز متولدان این ماه بهاری است. آنها به حدی صادق و قابل اعتماد هستند که به‌راحتی در دوستی و حتی زندگی مشترک می‌توانید به آنها تکیه کنید. مهربان و دلسوز هستند تا جایی که عادات بد و عیب‌های آنها هم از خوبی‌ و صداقت‌شان سرچشمه‌ می‌گیرد. متولدان‌ اردیبهشت‌ جنبه‌های شخصیتی مثبت‌ و منفی‌ متفاوتی دارند که به‌سادگی با رفتارهای اطرافیان‌شان تقویت یا تضعیف می‌شود؛ مثلا اردیبهشتی‌ها همیشه به‌ شخصی‌ نیاز دارند که آنها را تحسین و عزت‌ نفس‌ و غرور‌شان را تقویت‌ کند یا در مواقعی که از مساله‌ای ناراحت هستند یا به‌تازگی شکستی را تجربه کرده‌اند هر سرزنش یا انتقادی آنها را به‌شدت خشمگین می‌کند. وای به روزی که یک اردیبهشتی از کوره در برود که آن موقع است که توفان به پا می‌کند.

در این مواقع هر تلاشی از سمت شما برای آرام کردن آنها بیهوده است چون آنها باید خود‌شان آرام شوند پس بهتر است بعد از بازگشتن آرامش به آنها دلیل کار‌تان را برای‌شان توضیح دهید. میلاد کی‌مرام هم خودش را جزو اردیبهشتی‌های دل‌رحم و مهربان می‌داند و درباره عصبانی شدنش این گونه توضیح می‌دهد: « من هم مثل همه اردیبهشتی‌ها بد عصبانی می‌شوم تا جایی که گاهی خونم به جوش می‌آید اما بخشش و گذشت نعمت بزرگی است که خدا به ما داده بنابراین در اوج عصبانیت هم سعی می‌کنم ببخشم و بگذرم؛ اگرچه گاهی واقعا سخت است.»

میلاد کی‌مرام؛ یک مرد اردیبهشتی

ناامید نیستند

فکرش را هم نکنید که بخواهید سر ی�� اردیبهشتی را کلاه بگذارید چون او در هر شرایطی حساب کار دستش است. قبل از گرفتن هر تصمیمی تمام مسیرهای پیش رو را بررسی می‌کند و بعد دل به جاده می‌زند. پرطاقت است و شرایط سخت به‌ندرت او را ناامید می‌کند. میلاد کی‌مرام درباره این ویژگی اردیبهشتی‌ها می‌گوید: « اینکه بگویم هیچ‌وقت ناامید نمی‌شوم دروغ است اما در شرایطی که کلافه هستم یا به خاطر مشکلات لبخندی اجباری روی لبم هست به خودم می‌گویم محکم باش، دنیا مال ماست چون خدا رو داریم. به نظرم شانس‌هایی که در زندگی در خانه ما را می‌زند، پاداش صبر و توکلی است که ما اردیبهشتی‌ها به خدا داریم.» اردیبهشتی‌ها طرفدار سرسخت صلح و آرامش هستند به همین دلیل در رفتار‌شان بسیار محتاط و میانه‌رو عمل می‌کنند.

از طرفی باید یاد بگیرید که با یک اردیبهشتی لجبازی نکنید چون بی‌نتیجه بودن آن، تنها عصبانی‌تر‌تان می‌کند. در برخورد با آنها بگذارید همیشه برتر باشند چون این بهترین حسی است که به یک مرد اردیبهشتی هدیه می‌کنید.

میلاد کی‌مرام؛ یک مرد اردیبهشتی

خوش‌سلیقه و هنرمند

اردیبهشتی‌ها عاشق طبیعت هستند و هیچ‌چیز به اندازه تماشای مناظر طبیعی سر حال‌شان نمی‌کند. زیبایی را به‌شدت دوست دارند و خوش‌سلیقه هستند به همین خاطر در خرید، ازدواج و انتخاب به دنبال بهترین‌ها می‌روند چون با ذوق و سلیقه خاص همه چیز را گلچین می‌کنند. متولدان این ماه هنردوست‌ و هنرشناس‌ هستند و به معنای واقعی از هنر لذت‌ می‌برند و چون‌ خود‌شان در این‌ زمینه‌ از استعداد سرشاری‌ برخوردارند  از هر چیزی که ظاهر و باطن‌شان را به سمت زشتی ببرد، دوری می‌کنند.

هیچ‌چیز به اندازه غذاهای لذیذ و نوشیدنی‌های‌ دلچسب‌ و استراحت در خانه‌ای امن و آرام به آنها لذت نمی‌دهد. کی‌مرام درباره این خصلت اردیبهشتی‌ها این چنین می‌گوید: «این معروف‌ترین جمله‌ای است که به ما اردیبهشتی‌ها خیلی نزدیک است: خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد، بخشنده است و بخشش را دوست دارد، پاکیزه است و پاکیزگى را دوست دارد. از آنجایی هم که ما اردیبهشتی‌ها از بهشت آمده‌ایم عاشق زیبایی و کمال هستیم. هنر را دوست داریم و قدر   آن می‌دانیم به همین دلیل از اصیل‌ترین‌ و خالص‌ترین‌ ارزش‌های‌ وجودی‌مان مراقبت می‌کنیم تا در مرحله بعد زیبایی‌های ظاهری زمین را با چشم ببینیم و لذت ببریم. تعریف از خود نباشد اما من همیشه به خوش‌سلیقگی و انتخاب‌های عاقلانه‌ام معروف هستم که باز هم این لطف خداست.»

میلاد کی‌مرام؛ یک مرد اردیبهشتی

بی‌گدار به آب نمی‌زنند

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرد اردیبهشتی بی‌گدار به آب نزدن و قضاوت نکردن راجع به دیگران است پس اگر می‌خواهید با او وارد بحث شوید، حتما دلایل درست و منطقی برایش رو کنید. متولدان این ماه به‌شدت با سیاست، معقول و واقع‌گرا هستند به همین دلیل به‌ندرت رویایی می‌شوند و در احساساتی‌ترین شرایط هم دنبال دلیلی برای قانع شدن می‌گردند. میلاد کی‌مرام در مورد این خصوصیت متولدان اردیبهشت می‌گوید: «اگر ما آدم‌ها همیشه به دنبال آرامش هستیم و هیچ چیزی حال‌مان را خوب نمی‌کند یا تصور می‌کنیم همه به دنبال نابودی ما هستند تنها به این دلیل است که مدام مشغول قضاوت کردن دیگران هستیم؛ ویژگی‌ که در اردیبهشتی‌ها کمتر سراغ دارم چون آنها دنبال آرامش واقعی می‌گردند و هر حاشیه‌ای آزار‌شان می‌دهد.»

میلاد کی‌مرام؛ یک مرد اردیبهشتی

 مادی و کمی حسابگر

اردیبهشتی ها به سر، شکل و ظاهر‌شان اهمیت زیادی می دهند. این افراد تجملاتی نیستند چون حواس‌شان به خرج و مخارج زندگی‌شان هست اما شیک، تمیز و رسمی بودن‌شان کاملا ذاتی است. کی‌مرام در تکمیل این ویژگی اردیبهشت‌ماهی می‌گوید: « بله، خوش‌تیپی ما مردان اردیبهشت کاملا ذاتی است. (با خنده) اما من خیلی مادی نیستم و بیشتر اوقات براساس نیاز روحی که دارم سراغ خرید لوازم شخصی‌ام می‌روم. »متولدان این ماه در کار و زندگی سخت و جدی هستند اما در خانه و محافل دوستانه مورد توجه جمع و شوخ‌ترین و محبوب‌ترین کاراکتر محسوب می‌شوند به‌طور کل مردان متولد این ماه از محبوب‌ترین مردها در بین متولدان ماه‌های دیگر سال هستند که مهم‌ترین دلیل آن را هم می‌توانید احساساتی، مهربان و وفادار بودن آنها دانست.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه