در نشریه famous101، بازیکن های محبوب و متفاوت والیبال جهان از دیدگاه این رسانه اعلام شد. این تحلیل بر اساس موفقیت و محبوبیت بازیکن در زمان بازی و فعالیت او بوده است،"کارچ کیرالی" بازیکن سرشناس آمریکایی و "گیلبرتو آمائوری د گودوی فیلو" معروف به "جیبا "بازیکن افسانه ای برزیلی در صدر این تحلیل ایستادند.

محبوبترین بازیکنان والیبال جهان

 

در نشریه famous101، بازیکن های محبوب و متفاوت والیبال جهان از دیدگاه این رسانه اعلام شد. این تحلیل بر اساس موفقیت و محبوبیت بازیکن در زمان بازی و فعالیت او بوده است،”کارچ کیرالی” بازیکن سرشناس آمریکایی و “گیلبرتو آمائوری د گودوی فیلو” معروف به “جیبا “بازیکن افسانه ای برزیلی در صدر این تحلیل ایستادند.

محبوبترین بازیکنان والیبال جهان

 

1: کارچ کیرالی
کیرالی در سال های ۱۹۸۴، ۱۹۸۶ و ۱۹۸۸ سه مدال طلا المپیک را به همراه تیم ملی ایالات متحده آمریکا کسب کرد و در سال ۲۰۰۱ عضو تالار مشاهیر والیبال شد و به همراه لورنزو برناردی به عنوان بازیکن قرن بیستم انتخاب شد.

۲: جیبا
در آن سو نام جیبا در سراسر دنیا برق می زند. جیبا دارای کارنامه درخشانی است، او به همراه تیم ملی برزیل توانست دو مدال نقره المپیک سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ و یک مدال طلا المپیک در سال ۲۰۰۴ را کسب کند اما این همه ی افتخارات این ستاره ی سرشناس برزیلی نیست، جیبا در ادامه کارنامه خود ۷ مدال طلا لیگ جهانی و ۳ مدال طلای قهرمانی والیبال جهان را دارد، جیبا در سراسر جهان برای تمامی رشته های ورزشی یک الگو جذاب است.

۳: ایوان میلیکوویچ
سومین بازیکن لیست فیمس ایوان میلیکوویچ پاسور افسانه ای و سابق تیم ملی صربستان بود. ایوان در کارنامه خود یک طلا المپیک ۲۰۰۰ سیدنی و مدال نقره قهرمانی والیبال جهان ۱۹۹۸ ژاپن را دارد.

۴: کری والش
نفر بعدی این لیست کری والش ساحلی باز مشهور تیم ملی والیبال ساحلی آمریکا است، کری والش در لیست افتخارات خود سه مدال طلای المپیک ۲۰۰۴، ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ را دارد. والش در سال ۲۰۰۶ به عنوان پردرآمدترین ورزشکاران آمریکا لقب گرفت.

۵: جیانی
آندره‌آ جیانی ایتالیایی نفر پنجم فیمس است، جیانی یکی از بازیکنان نسل طلایی والیبال ایتالیا بود، این بازیکن مطرح ایتالیایی دو مدال نقره المپیک ۱۹۹۶ و ۲۰۰۴ آتن در کارنامه حرفه ای خود دارد، جیانی در سال ۲۰۰۸ عضو تالار مشاهیر شد.

۶: الساندرو فی
در ادامه باز هم نوبت به یک ایتالیایی رسید، السنادرو فی پاسور مطرح سابق چکمه ای ها در سال های حضور خود در تیم ملی ایتالیا د�� مدال برنز المپیک سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ را دشت کرده است. کارنامه این بازیکن با یک طلای قهرمانی والیبال اروپا ۲۰۰۵ و چهر مدال طلای لیگ جهانی در لیست فیمس تکمیل شد.

۷: یومیکا رویز
یومیکا رویز بازیکن قدرتمند کوبایی هفتمین ستاره فیمس بود، رویز ۳۵ ساله دو مدال طلای المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا و ۲۰۰۰ سیدنی را در کارنامه حرفه ای خود دارد، رویز در المپیک ۲۰۰۴ آتن نیز مدال برنز را همراه با تیم ملی کوبا به گردن آویخت. رویز یک رکورد فوق العاده در کارنامه خود دارد او در مسابقات قهرمانی جهان ۳٫۲۸ سانتی متر پریده است.

۸: گابریل ریس
ریس هشتمین ستاره لیست یکی از محبوبترین ها از آمریکا است. گابریل در تمام سطوح مسابقات معتبر از جمله گرند پریکس، قهرمانی جهان و المپیک بازی کرده است. او در حال حاضر یکی از مطرح ترین مدل های ورزشی دنیا است.

۹: ماکسیم میخائیلوف
ماکسیم روسی اولین سورپرایز این لیست بود نفر نهم نشریه فیمس فقط ۲۶ سال سن دارد و در سال های آخر با تیم ملی روسیه خوش درخشیده است و در المپیک ۲۰۱۲ لندن مدال طلای بزرگترین رویداد ورزشی جهان را به سینه آویخته است، ماکسیم در آینده می تواند یکی از موفق ترین های تاریخ باشد.

۱۰: بارتوش کورک
دومین سورپرایز ستاره قدرتی تیم ملی لهستان بود، کورک بهترین نمایشی زن جهان که در لیگ جهانی ۲۰۱۲ فوق العاده ظاهر شد و همراه با تیم ملی کشورش قهرمان لیگ جهانی شد. قطعا کورک آینده درخشانی در پیش رو دارد.
در پایان لیست ده نفره برترین ها از نگاه فیمس از بازیکنان و ستاره هایی همچون: “ویلیام رید پریدی”، “اسکات”، “شیلا کاسترو”، “یکاترینا گاموا”، “لوئیجی مسترانجلو”، “موریلو اندرس”، “ماتی کازیسکی”، “نیکولا گربیچ”، “تاد راجرز” و “ران زروز” هم نام برده شد.

منبع: بیتوته

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه