لوپه تو یک رستوران 5 ستاره با 16 سال سابقه است که بهترین استیک، پاستا و غذاهای دریایی را سرو می کند. از ویژگی‌های این رستوران غذای تازه بدون هیچ افزودنی، طبخ کوتاه مدت جهت حفظ ویتامین‌ها و مینرال‌ها، گریل کردن غذاها بر روی آتش و بخارپز کردن سبزیجات می‌باشد.

برترین ها: لوپه تو یک رستوران 5 ستاره با 16 سال سابقه است که بهترین استیک، پاستا و غذاهای دریایی را سرو می کند. از ویژگی‌های این رستوران غذای تازه بدون هیچ افزودنی، طبخ کوتاه مدت جهت حفظ ویتامین‌ها و مینرال‌ها، گریل کردن غذاها بر روی آتش و بخارپز کردن سبزیجات می‌باشد.

محیط دنج و آرام لوپه تو با موزیک ملایم و در نور شمع برای دیدارهای دوستانه ، خانوادگی و کاری با میهمانان ایرانی و خارجی همواره شما را دعوت به بازگشتن می نماید.

غذاهای دریایی را در لوپه تو پیدا می کنید

لوپه تو از هفت صبح تا شب برای سرو صبحانه، نهار، شام ، کافی شاپ و دلیوری یکسره باز است. پیشنهاد می کنیم سالادهای لوپه تو را فراموش نکنید که هر کدام حکایت از دنیایی دارد. در خاتمه شاید بخواهید بدانید که صاحب این رستوران خوشنام و فعال یک خانم است که در امریکا مدیر هتل هایت بوده است.

غذاهای دریایی را در لوپه تو پیدا می کنید

در 17 سال گذشته رستوران لوپه تو در بین دوستداران غذا به عنوان یک رستوران خوش نام و 5 ستاره محبوب همگان بوده است.

شما بهترین استیک ها و غذاهای دریایی را در لوپه تو پیدا می کنید اما تنوع منو به همین جا ختم نمی شود انواع پاستا و لازانیا، غذای چینی و مدیترانه ای ذائقه شما را نوازش می کند.

غذاهای دریایی را در لوپه تو پیدا می کنید

تمپو رای غذای جدیدی است که به منو اضافه شده و به صورت تمپورای مرغ، تمپو رای سبزیجات و تمپو رای میگو ارائه می شود صبحانه لوپه تو تازه خوشمزه با غذاهای متنوع و بسیار پر طرفدار می شود.

در لوپه تو برای هر سلیقه ای در هر ساعت از روز چیزی برای ارائه به شما وجود دارد.

در مورد کافی شاپ لوپه تو بگوئیم که با انواع قهوه های عالی ، نوشیدنی های خنک و متنوع از صبح نا شب در دسترس شماست.

با تشکر از رستوران لوپه تو بابت تهیه و ارسال این مطلب
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه