پرشین پرشیا:سوپی که در طرز تهیه آن در زیر آورده می شود با توجه به خاصیت هریک از مواد غذایی (گیاهی) انتخاب شده بهترین درمان برای سرماخوردگی است و بهتر است برای جلوگیری از سرایت سرماخوردگی به ویژه در فصل سرما به عنوان پیش غذا در دو وعده از روز استفاده شود. مواد لازم:. ۱عدد شلغم بزرگ. ۲ تا۳عدد پیاز بزرگ. ۱۰۰گرم جو پرک. ۲ تا ۳ عدد هویچ. سه برگ کلم پیچ. رشته سوپی یا ماکارونی شکلی رنگ دار. آب مرغ یا آب گوشت. ۵ قاشق آب لیمو. نمک به میزان لازم. طرز تهیه:. طرز تهیه آن بسیار ساده است و کافی تمام مواد ...


سوپ گیاهی مخصوص سرما خوردگی


 


پرشین پرشیا:سوپی که در طرز تهیه آن در زیر آورده می شود با توجه به خاصیت هریک از مواد غذایی (گیاهی) انتخاب شده بهترین درمان برای سرماخوردگی است و بهتر است برای جلوگیری از سرایت سرماخوردگی به ویژه در فصل سرما به عنوان پیش غذا در دو وعده از روز استفاده شود.


مواد لازم:


۱عدد شلغم بزرگ

۲ تا۳عدد پیاز بزرگ

۱۰۰گرم جو پرک

۲ تا ۳ عدد هویچ

سه برگ کلم پیچ

رشته سوپی یا ماکارونی شکلی رنگ دار

آب مرغ یا آب گوشت

۵ قاشق آب لیمو

نمک به میزان لازم

 

طرز تهیه:


طرز تهیه آن بسیار ساده است و کافی تمام مواد لازم را (به جزء رشته سوپی یا ماکارونی) پس از خورد کردن در قابلمه مناسبی ریخته و روی گاز قرار دهید تا کاملا بپزد سپس رشته سوپی یا ماکارونی شکل دار رنگی و آبلیمو را به آن اضافه نموده و به مدت ۱۰ دقیقه به پخت ادامه می دهیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه