خبرهایی از هنرمندان خارجی

خبرهایی از هنرمندان خارجی

خبرهای جذاب از هنرمندان خارجی

خالکوبی جالب آنجلینا

آنجلینا جولی با خال کوبی بزرگی به زبان و خط عربی بر دست راستش کارگردانی فیلم جدیدی که در استرالیا فیلمبرداری می شود را آغاز کرده است.

به گزارش نسخه اینترنتی روزنامه انگلیسی”دیلی میل”، آنجلینا جولی با ۱۷ طرح خالکوبی مختلف در بدنش، احتمالا هنرپیشه هالی وودی باشد که بیشترین تعداد حالکوبی را در بدن خود دارد.

وی که اکنون کارگردانی آخرین فیلمش را روز دوشنبه در سیدنی استرالیا شروع می کند ، یک خالکوبی جدید بر کلکسیون خال کوبی اش افزوده است .

نوشته خالکوبی درازی که آنجلینا جولی بر بدن خود دارد، به زبان عربی است و درست زیر یک خالکوبی پیشین کلمه عربی “العزیمة” قرار گرفته که معنای آن “اراده” است.

 

تصاویری لو رفته از بچه آدل

پس از ماه ها پنهان کردن فرزندش از رسانه ها، در هنگامی که کودکش را برای گردش به یک باغ وحش پارک مرکزی برده بود ،عکس کودکش لو رفت

ادل ، خواننده مشهور ۲۵ ساله که حتی برنده بهترین موسیقی فیلم در اسکار ۲۰۱۳ شده است ، بالاخره پس از ماه ها پنهان کردن فرزندش از رسانه ها، در هنگامی که کودکش را برای گردش به یک باغ وحش پارک مرکزی برده بود ،عکس کودکش لو رفت.

ادل و پسر کوچکش انجلو بیش از یک ساعت را صرف دیدن از ببرها، خرس های قطبی، پنگوئن ها و دیگر پرندگان و حیوانات باغ وحش کردند.

 

ازدواج برن سات بازیگر مشهور ترکیه

برن سات بازیگر سریال پر طرفدار عشق ممنوع نیز این روزها با خواننده مشهور ترکیه کنان دغلو نامزد کرده و گفته میشود که ازدواج خواهند کرد.

 

انریکه نامزدش را برای ازدواج قانع کرد

سرانجام پس از ۸سال دوستی، انریکه و آنا با یکدیگر ازدواج خواهند کرد.

خبرهای رسیده نشان می‌دهد که انریکه ۳۴ ساله با دوست دختر ۲۸ساله و تنیسور خود در پاریس و درحال خریدن طلا و جواهرات می‌باشند.

گویا انریکه موفق شده است که نظر آنا کورنیکوا را برای ازدواج جلب کند، چرا که در سال ۲۰۰۸ آنا در مصاحبه با مجله people اعلام کرده بود که قصد ازدواج کردن، ندارد. انریکه گفته است که من همیشه تلاش خود را میکردم که نظر او را برای ازدواج عوض کنم اما او همیشه بی تفاوت بوده است.

 

شادمهر عقیلی و همسرش

ملیسا میسا دختر فلیپینی الاصل اما متولد سن دیه گو ایالت کالیفرنیاست.
او فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتراز دانشگاه سن دیه گواست.
او علاقمند به طراحی جواهرات بود و در طراحی مروارید حتی مدرک هم دارد.
او در طراحی‌ها موفق نبود و به رقص روی آورد. او دو کمپانی عضو است و به کشورهای زیادی سفر کرد حتی مدتی در آلمان نیز زندگی کرد.

آشنایی او با شادمهر نیز به واسطه حضور در ویدئوهای شادمهر بود. او مسلط به زبان فلیپینی است و هنوز در طراحی مرواریدهای فیلیپینی کار می‌کند.

 

عکس جوانی و عروسی نباهات چهره بازیگر حریم سلطان

نباهات چهره بازیگر ترکیه ای متولد ۱۵ مارچ سال ۱۹۴۴ می باشد. نباهات سال ۱۹۶۰ دختر شایسته ترکیه بوده است.

مشخصات:

قد: ۱٫۶۶ سانتی متر

همسر: ایلماز گونی از ۱۹۶۷ تا ۱۹۶۸

پدر و مادر نباهات: مزین چهره و ایزت چهره

او در سریال های تلویزیونی زیادی بازی کرده است که از جمله معروف ترینشان نقش والده سلطان در سریال سلطان سلیمان، عشق ممنوع، سریال یادگار، سریال ظالم و .. است.

در ترکیه به او لقب زنی که سن وسال ندارد را به دلیل نشان ندادن سن وسالش نهاده اند.

 

دمت آکالین حامله است

 

دمت آکالین خواننده مشهور ترکیه از همسرش که حدودا یک سالی است که ازدواج کرده اند حامله است و جنسیت بچه هنوز معلوم نیست اکان کورت سومین همسر اوست.

 

اسرار جاستین بیبر به سلنا گومز برای دوام دوستیشان

خبرهایی از هنرمندان خارجی

گفته ها حاکی از آن است که جاستین به سلنا گومز اسرار میکند که رابطه شان را دوام دهند ولی سلنا گومز قبول نمیکند.

 

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه