دو سه هفته است که کاربران اینترنتی در ایران، کارهای عجیب و غریبی می کنند؛ از شلوغ کاری های افراطی برای مرگ مرتضی پاشایی گرفته تا حمله دسته جمعی به پیج هنرمندان؛ کافی است یکی از چهره های شناخته شده، آنچه مورد نظر این کاربران نبوده، بنویسد تا دمار از روزگارش درآورند.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه تماشاگران امروز:
دو سه هفته است که کاربران اینترنتی در ایران، کارهای عجیب و غریبی می کنند؛ از شلوغ کاری های افراطی برای مرگ مرتضی پاشایی گرفته تا حمله دسته جمعی به پیج هنرمندان؛ کافی است یکی از چهره های شناخته شده، آنچه مورد نظر این کاربران نبوده، بنویسد تا دمار از روزگارش درآورند.

بعد از اینکه حملات زیاد به هانیه توسلی به بهانه مرتضی پاشایی و مرگش، موجب بستن این پیج توسط او شد و بعد از اینکه امیر تتلو برای بار چندم صفحه خودش را به همین دلایل بست، حالا نوبت به بهرام رادان رسید تا این بار نه در فیس بوک و اینستاگرام که در توییتر مورد حمله کاربران قرار بگیرد.

النگوهات نشکنه!

توییت های یک خطی او اصولا حول و حوش مسائل روز است و گاهی جمله های بامزه ای توییت می کند. او چند روز پیش، پستی در اکانت شخصی اش در توییتر منتشر کرد. پستی معمولی که به نظر نمی رسید اینقدر داستان ایجاد کند. رادان این جمله را توییت کرد: «خانم کارداشیان هم دیگه شورشو درآورده به نظرم. دیس ایز تو ماچ دیر!» این پست او به سرعت ری توییت شد و تعداد ری توییت های آن به 51 بار رسید اما همزمان با این ری توییت ها، کاربران توییتر، با جملاتی زشت و مستهجن، شروع به اظهارنظر درباره پست رادان کردند.

ادبیات به کار رفته در کامنت های کاربران به قدری زننده بود که بهرام رادان چند ساعت بعد مجبور به واکنش شد. او بعد از چند ساعت پستی تازه توییت کرد: «از امروز دوستانی که مایل به گل افشانی با حروف رکیک هستند رو از اینجا بیرون می کنم. فضای مجازی هم عرف داره هم جنبه می خواد.» و هشتگ «ادب» را هم در انتهایش گذاشت.

انتشار این توییت باعث سیلی از واکنش ها و انتقادات کاربران ایرانی توییتر نسبت به رادان شد. کاربران با جملاتی رکیک تر از قبل به او به خاطر چنین اعتراضی، حمله کردند. این توییت بلافاصله 87 بار ری توییت شد و کاربران او را به دلیل دعوت به رعایت ادب و جنبه داشتن مورد تمسخر قرار دادند و توهین های زیادی به او کردند.

بسیاری از این اظهارنظرها به هیچ عنوان قابل انتشار نیست اما جالب است که کاربران، با هر ادبیاتی می خواهند به رادان حمله کرده اند. تعداد کمی از کامنت های قابل انتشار را در ادامه می خوانید:

النگوهات نشکنه!

* النگوهات نشکنه...

* یه روز بهرام رادان میاد توییتر میبینه همه دارن حرف رکیک میزنن یه دونه موز برمیداره میره...

* اون چیزی که ازش حرف میزنی فضای مجازی نیست، فضای ذهن محدود خودته که پیش فرض داره آقای سوپراستار...

* بهرام رادان موقع عصبانیت میگه خیلی بدی و از کادر خارج میشه...

* من مایل به گل افشانی با حروف رکیک هستم، کجا باید ثبت نام کنم؟ هاار...

* لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از تهدید بهرام رادان...

* اولا که عرف رو شما تعیین نمی کنی، دوما مطمئنا بهت منشن فحش دادن اینجوری میگی البته که حقم داری بی ادب بخونیشون. بعدشم اصن کلا چن تا توییت خوندی چندتا توییت کردی، چی می دونی از توییتر که بیرون می کنیم بیرون می کنیم میکنی آقای رادان...

* آقای بهرام رادان، تو رو خدمنو از توییتر بیرون نکن. من جایی ندارم برم. سر سیاه زمستون شبکه اجتماعی از کجا گیر بیارم؟ تو رو خدا... هار هار هار...

* اینجا ملک پدریشه مثکه جم کنید بریم

* طفلی یه لحظه خودش رو با سردار رادان اشتباه گرفت، تو بهرام رادانی...، کیو میخوای از اینجا بیرون کنی؟

* حرفت عین نژادپرستیه...

* اگه بهرام رادان بجای بی ادبی به بیشعوری گیر میداد، الان همه داشتن مجیزش رو میگفتن، اصلی ترین عرف دنیای مجازی، انتخاب کلمه درسته...
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه