جنجال ماری جوانا کشیدن مایلی سایرس سر صحنه

[img1]
مایلی سایرس ۲۰ ساله و جنجالی در هنگام اجرای آهنگ در مراسم جوایز موسیقی‌ ام.تی.وی اروپا علاوه بر زبان در آوردن و انجام حرکات غیر عادی با شخصی در لباس موجودات فضایی، روی صحنه ماریجوانا مصرف کرد.

این ستاره سابق دیزنی، لحظاتی پس از پذیرفتن جایزه بهترین ویدئو برای آهنگ Wrecking Ball در حال اجرای یکی از آهنگ‌های خود در استادیوم (Ziggo Dome) واقع در آمستردام، سیگاری را که به نظر می‌رسید ماریجوانا باشد، از کیفش درآورد، روشن کرد و از آن چند کام گرفت.

فیلمبرداران و عکاسان از علف کشیدن مایلی تصاویر زیادی گرفتند اما این تصاویر چند ساعت بعد هنگام پخش این مراسم در آمریکا از برنامه حذف شده بودند.

در همین حال، وبسایت ام.تی.وی نیز گزارش داده که مایلی سایرس، علف (ماریجوانا) کشیده است، اما یکی از سخن‌گویان این شبکه گفت که این کمپانی درباره اینکه چرا مصرف ماریجوانا از پخش تلویزیونی این برنامه حذف شده است توضیحی ارائه نمی‌کند.

در هر صورت، این نمایش جدید مایلی سایروس باز موجب جنجال و سر و صدای زیادی شده است
او پیش از این در ماه شهریور (سپتامبر) و در جریان مراسم سالانه موزیک ویدئوی ام.تی.وی با اجرای بیش از حد سکسی خود با رابین ثیک، خواننده‌ی ۳۶ ساله آمریکایی، تا مدت‌ها در صدر اخبار سرگرمی رسانه‌های جهان قرار داشت.

در مراسم اروپایی‌ ام.تی‌وی، رابین ثیک نیز حضور داشت و‌‌ همان آهنگ معروف “Blurred Lines” را اجرا کرد. اما این بار به همراه یک رپر به نام ایگی آزالیا که مانند مایلی سایروس چندان به پر و پای او نپیچید!

از دیگر خواننده‌هایی که اجراهایی پر هیاهو داشتند می‌توان به کیتی پری و برونو مارس اشاره کرد. جالب اینکه در این مراسم امینم اجرایی به مراتب آرام‌تر و بی‌سر و صدا‌تر از بقیه داشت.

در این میان، کیتی پری موفق شد جایزه‌ی بهترین خواننده‌ی زن را از آن خود کند و امینم به عنوان بهترین خواننده موسیقی هیپ‌هاپ انتخاب شد.

 

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه