محمدرضا خانی در عرصه ی شعبده بازی فعالیت دارد که کودکان و نوجوانان اورا به نام عمو اجی مجی میشناسند و در گوشه و کناره به او سلطان جاده ها هم گفته میشود.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها: او در استان یزد متولد شده.هنر شعبده بازی و تردستی را ابتدا از طریق سی دی اموزشی اندکی اموخت و بعد از اولین اجرایش در سن 8،9 سالگی بروی استیج تصمیم به ارتقای سطح فعالیت خود نمود که بعد ها دوره های اموزشی مختلفی را نزد اسطوره های شعبده بازی در شهر های مختلف ایران گذراند و بعد از ان از طریق دنیای مجازی به واسطه یکی از اساتیدش با شعبده بازان خارج از کشور در ارتباط بود که یکی از اصلی ترین کارهایش را از یک شعبده باز اسکاتلندی اموخت...

محمدرضا خانی هنرجوی رشته ی تئاتر و سینما است و در زمینه ی موسیقی با الات کوبه ای دست و پنجه نرم میکند. در بخش تئاتر یکی از پر بازدید ترین کار هایش نمایش (توریست + تروریست) بود که نقش اول این نمایش طنز را داشت و در استان یزد و شهرستان ها اجرا شد.
 
نصف کردن بدن:

مفیستو مجیک میگوید:قبل از هرچیز باید ذکر کنم تمام افتخار من اینست که با وجود اینهمه روش های نصف کردن بدن، این شیوه را خودم شخصا طراحی کرده و ساخته ام که متفاوت تر از تمامی شعبده بازان میباشد. محمدرضا خانی کم سن ترین شعبده باز در دنیا است که این حرکت را انجام میدهد.

او اضافه کرد: اولین بار که حرکت نصف شدن را روی خودم انجام دادم از این حرکت عکس گرفتم و به اطرافیانم نشان دادم که ابتدا شوکه میشدند و غیر قابل قبول بود برایشان...

محمدرضا خانی اولین شعبده باز ایرانی است که به غیر از خودش دیگران را هم نصف میکند.او در در حین اجرای برنامه های تردستی اش فردی را به روی استیج می آورد و جلوی دیدگان مردم نصف میکند...

البته طبق گفته هایش چون این حرکت فشار روحی منفی را بهمراه دارد.روی هرکس انجام نمیدهد و افرادی که روی صحنه نصف میکند.قبلا این عمل را روی انها انجام داده و طبق هماهنگی و رضایت کامل آنها انجام میشود.

با کریس انجل ایرانی آشنا شوید

ذهن عجیب

همه مهارت این تردست جوان همين است: اينكه جوري نمايش‌اش را اجرا كند كه بيننده ذره‌اي به ديده‌هايش شك نكند و خيال برش دارد كه هر چه هست و نيست يك ماجراي واقعي است و آن كسي هم كه دارد روبه‌رويش ژانگولر مي‌زند نه يك تردست ماهر بلكه آخر همه كمالات و معنويات روحي و اين‌جور چيزهاست. خواب خوش بيننده‌هاي مبهوت كريس آنجل زماني از بين مي‌رود كه بفهمند همه كارهاي او فقط يك شعبده است. تردستي مردي كه مهارتش خيره‌كننده است و باورنكردني.

حرکت سر روی شکم

این حرکت برای اولین بار در ایران توسط این شعبده باز انجام شده و از آخرین مدل ساخت این آیتم هم هست که این خود افتخار بزرگیست. اولین بار در دنیا توسط اقای سیریل تا کایاما در امریکا انجام شد که اکنون در ایران ایشان مورد استفاده قر��ر داده و دارای استاندارد های جهانی است.

با کریس انجل ایرانی آشنا شوید

منظور از سلطان جاده ها چیست؟


من با ماشین سواری معمولی کار های خارق العاده و محیرالعقول دیگری را در کنار دیگر کارهایم انجام میدهم که دوستانم مرا سلطان جاده ها خطاب میکنند. از جمله کار هایم رانندگی با چشم بسته و رانندگی بدون دست میباشد. تعجب نکنید!!!! درست است. من با تکیه بر جمله ی غیر ممکن،غیر ممکن است ، توکل به خدا با تمرکز دقیق و بدون خطای ذهن و سرعت عمل انجام میدم.
 
_رانندگی با چشم بسته را دکتر بهروز کریمی پدر شعبده ی ایران هم انجام دادن ولی ایده رانندگی بدون دست از کجا بود؟؟
 
ماجرایش مفصل است و بر میگردد به اجرایی که برای جانبازان عزیز میهنمون داشتم و با مشکلاتی که باهاش دست ونجه نرم میکردن اشنا شدم و به فکر افتادم فردی که دست ندارد چطور رانندگی میکند؟ با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم تابحال هیچ فرد عادی در جهان همچین کاری را انجام نداده. این شد که استارت زدم و الان رکورد دارم و به نام خودم به ثبت رساندم.

با کریس انجل ایرانی آشنا شوید
 
 عمو اجی مجی

ماجرا از انجایی شروع شد که در گاهی اجراها برای مدارس به مشکل روبرو میشدم که گاهی به لغو ان ختم میشد. دلیلش این بود که میگفتند شعبده هنریست خشن که در روحیه ی کودکان اثر منفی دارد. در نتیجه جرقه ای خورد که سبک و اجرایی خاص را برگزینم که این حرکت انعکاس خبری گسترده ای را بهمراه داشت و امتیاز ویژه ای است برایم که در این حین به "متفاوت ترین عموی قرن 21" شناخته شدم.

با کریس انجل ایرانی آشنا شوید
 
بادکنک یه خوراکی خوشمزه

محمدرضا خانی یک ایتم هیجانی و ویژه ای دارد که تمامی کودکان و حتی بزرگسالان در طول تایم اجرا منتظر ان ایتم هستن،خوردن بادکنک ماری به طول 140سانتی متر و بیرون اوردن ان از دهان بی نهایت مورد استقبال همگان قرار گرفته است.

با کریس انجل ایرانی آشنا شوید
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه