فعالیت ستاره‌ها در فضای مجازی رویکرد قابل توجهی دارد و در این بین رقابت رونالدو و مسی جذابیت بیشتری نسبت به دیگر ستاره دارد.

فعالیت ستاره‌ها در فضای مجازی رویکرد قابل توجهی دارد و در این بین رقابت رونالدو و مسی جذابیت بیشتری نسبت به دیگر ستاره دارد.

در آخرین نظر سنجی و بر اساس خبر یکی از نشریه‌های معتبر جهان که به ستاره‌های سینما هم نگاه ویژه‌ای دارد کریستیانو رونالدو در صفحات اجتماعی هواداران بیشتری نسبت به مسی و دیگر ستارهای NBA و دیگر رشته‌ها کسب کرده است.

رونالدو

بر این اساس رونالدو با عبور از مرز ۲۰۰ میلیون هوادار محبوب‌ترین ورزشکار جهان است و بعد از او مسی با ۱۲۲ میلیون تعقیب کننده در مکان دوم و مایکل جردن، لبرون جیمز و کوبی برایانت در مجموع با ۱۸۰ میلیون هوادار که به صورت مستمر حواشی زندگی آنها را دنبال می‌کنند در جایگاه‌های بعدی حضور دارند.

رونالدو با اشاره به این که پیشنهادات بسیاری برای بازی در فیلم‌های هالیوودی دارد گفت: در حال حاضر پیشنهادات زیادی برای بازیگری به من داده می‌شود ولی مشغله بسیاری دارم و نمی توانم زمانی برای حضور در هالیوود کنار بگذارم اما در آینده نزدیک با یک نقش کوتاه وارد سینما خواهم شد و به مرور فعالیت خود را در عرصه سینما بیشتر خواهم کرد.

منبع: فارس

Share the post "اینجا رونالدو از مسی با اختلاف پیش است!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. رونالدو شایعه جدایی‌اش از رئال‌مادرید را تکذیب کرد
  2. کمک ۷ میلیون یورویی رونالدو به زلزله‌زدگان نپالی
  3. رونالدو: قرارداد دارم و می‌خواهم در مادرید بمانم
  4. ۲ روز حبس برای بغل کردن رونالدو + عکس
Tweet اینجا رونالدو از مسی با اختلاف پیش است! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه