اعتراف رها اعتمادی به همجنس گرایی

اعتراف رها اعتمادی به همجنس گرایی

رها اعتمادی پس از به بار آوردن رسوایی های اخلاقی و فشار مخاطبین در اقدامی بی شرمانه جلوی دوربین تلویزیون من و تو آمد و رسما همجنسگرایی خود را اعلام کرد.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، شبکه ماهواره ای «من‌و‌تو» که از آغاز فعالیتش نتوانست فساد اخلاقی کارکنان خود را مخفی نگه دارد، بارها و بارها با رسوایی های اخلاقی مجریانش خبرساز شده و آبروریزی‌هایی را به وجود آورده است.

 

این تلویزیون ماهواره ای با استخدام و مدیریت افراد همجنس‌باز همچون رها اعتمادی، علاوه بر هدف‌گیری نظام جمهوری اسلامی و فرهنگ مردم ایران، بارها و بارها به تبلیغ پدیده شوم همجنس‌بازی پرداخته است.

 

سینه‌چاکی بی حد و حصر تلویزیون من و تو برای همجنس‌بازان، این شبکه ماهواره ای را تبدیل به یکی از رسانه های تصویری این گروه منحرف کرده است تا به بهانه های مختلف، آگهی تبلیغاتی برای همجنس‌بازان پخش کند.

 

 

شبکه من و تو که پس از قانونی شدن ازدواج همجنس‌گرایان در انگلیس بیش از پیش خود را در اختیار آنان قرار داده است، در قالب های مختلف برنامه سازی سعی دارد تا با تبلیغ این پدیده شوم، آن را امری عادی جلوه دهد.

 

این شبکه ماهواره ای در اقدامی جدید در برنامه “من‌و‌تو‌پلاس” خود به شکلی وقیحانه ابراز همدردی با همجنس‌بازان کرد و آنان را عزیزان دل خود خواند!

 

مدتی قبل بود که گوگوش نیز ویدئوی ترانه ای برای حمایت از همجنس‌بازی روانه آنتن من و تو کرد تا از کاروان ضدفطری غربی‌ها عقب نماند.

 

ناگفته نماند رها اعتمادی پس از به بار آوردن رسوایی های اخلاقی و با افزایش فشار مخاطبان، در اقدامی بی‌شرمانه مقابل دوربین تلویزیون من‌و‌تو نشست و رسما به تمایلات همجنس‌بازانه خود اعتراف کرد.

 

وی پس از اعلام رسمی همجنس‌گرایی خود، با اعتراف به اینکه بینندگان «من و تو» وی را به عنوان یک فرد منحرف در خانه‎های خود قبول نمی کنند، گفت: «همجنسگرا در سرزمین من چه می کشد؟!»

 

وی در ادامه با اشاره به فحاشی ها و اعتراض های گسترده مردم نسبت به این اقدامش، دلیل اعلام رسمی همجنس‌باز بودن خود را چنین بیان کرد: «زمانی که مسأله همجنس‌گرایی من خیلی پیچیده بود و اینکه رها اعتمادی همجنس‌گراست، اینباکس (صندوق پیام) من پر شده بود از فحاشی؛ که اگر ما می دانستیم تو این هستی اصلا نمی گذاشتیم خواهرمان نگاهت کند…»

 

 

چندی پیش پس از این اقدام بی شرمانه رها اعتمادی، کمپین حمایت از همجنس‌گرایی در انگلستان ضمن انتشار اسنادی از ثبت قانونی ازدواج برخی از همجنس‌گرایان در انگلستان خبر داد که در بین آنان به ثبت رسیدن ازدواج رها اعتمادی و شاهین نجفی نیز به چشم می خورد.

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه