استقلال راهی نیمه نهایی جام حذفی شد. دیدار استقلال و ذوب آهن با ارائه یک بازی سرد از سوی دو تیم با برتری یک بر صفر آبی پوشان همراه شد تا آنها راهی نیمه نهایی رقابت های جام حذفی شوند. نیمه نخست دیدار ذوب آهن و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام […]

استقلال راهی نیمه نهایی جام حذفی شد.

استقلال راهي نيمه نهايي جام حذفي شد

دیدار استقلال و ذوب آهن با ارائه یک بازی سرد از سوی دو تیم با برتری یک بر صفر آبی پوشان همراه شد تا آنها راهی نیمه نهایی رقابت های جام حذفی شوند.

نیمه نخست دیدار ذوب آهن و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایران با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید. تک گل این دیدار جی لوید ساموئل از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند. در این دیدار دو تیم بازی سرد و کسل کننده ای را به نمایش گذاشتند و در روزی که آبی پوشان خوب نبودند، از تک فرصتشان به خوبی بهره بردند و راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی شدند.

به گزارش ایسنا، در نیمه اول دو تیم بیشتر سعی در محک زدن یکدیگر داشتند و استقلالی ها تلاش داشتند تا با ارسال از جناحین شانس گل زدنشان را بیازمایند اما مدافعان ذوب آهن مانع از ایجاد موقعیت آنها روی دروازه خودشان می شدند. بهترین فرصت آبی پوشان در نیمه نخست ارسال پاس در عمقی بود که تیموریان از میانه های میدان برای بیگ زاده در دقیقه ۲۶ ساخت و این بازیکن استقلال با تعلل فراوان و درحالی که در مصافی تک به تک با میاتوویچ بو، توپش را با فاصله ای قابل توجه به اوت زد. در آن سوی میدان نیز میلاد غریبی می توانست در دقیقه ۲۹ دروازه آبی پوشان را باز کند. این بازیکن در داخل محوطه جریمه استقلال و در شرایطی بسیار مناسب صاحب توپ شد و ضربه اش با واکنش بسیار خوب مهدی رحمتی راهی به درون دروازه استقلال پیدا نکرد.

در دقیقه ۴۲ این دیدار خطای محمد ایران نژاد روی عمران زاده یک ضربه پنالتی را به سود استقلال به ارمغان آورد که این ضربه را ساموئل با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه ذوب آهن فرستاد تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر استقلال به پایان برسد.

در نیمه دوم این تیم ذوب آهن بود که بیشتر بر بازی سوار بود. شاگردان تقوی تلاش زیادی کردند تا ب�� گل برسند اما دفاع متمرکز استقلال مانع از تهدید جدی دروازه آنها شد. با این حال فشار ذوب آهنی ها یک بار در دقیقه ۶۳ به نتیجه رسید و حدادی فر در موقعیتی مناسب از پشت محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او با اختلاف از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد. در ادامه این محسن بیاتی نیا بود که درون محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او نیز با اختلاف زیاد از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.

بهترین فرصت ذوب آهن را در این دیدار در دقیقه ۸۸ قاسم حدادی فر از روی نقطه پنالتی از دست داد. نفوذ پژمان قرمزی به محوطه جریمه استقلال با سرنگونی این بازیکن همراه بود و در این هنگام فغانی یک ضربه پنالتی برای ذوب آهن اعلام کرد که این ضربه را حدادی فر زد و رحمتی با واکنشی مناسب دفع کرد.

در این نیمه آبی پوشان بیشتر تلاش داشتند تا توپ را در میانه های میدان حفظ کنند و در نهایت آنها موفق شدند تا با کسب پیروزی در این دیدار به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی راه یابند.

استقلال با این پیروزی راهی مرحله نیمه نهایی شد و باید در آن مرحله برابر مس کرمان به میدان برود.

کارت های زرد: غلام نژاد، صادقی و تیموریان از استقلال و صلصالی، عشوری و تبریزی از ذوب آهن.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی،امیر حسین صادقی،حنیف عمران زاده،هاشم بیگ زاده، مجید غلام‌نژاد،خسرو حیدری،پژمان نوری،جی لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان،سیاوش اکبرپور (آرش برهانی ۷۵) و محمد قاضی (مهرداد اولادی ۶۵).

ترکیب ذوب آهن: میلان میاتوویچ، محمد صلصالی، کارلوس سانتوس، محمد خانزاده، محمد ایران نژاد (پژمان قرمزی ۸۲)، سینا عشوری، اکبر ایمانی (اسماعیل فرهادی ۶۱)، مرتضی تبریزی، قاسم حدادی فر، میلاد غریبی و محسن بیاتی نیا.

منبع : دنیای فوتبال

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه