در پی کسب نتایج ضعیف در فصل جاری، سران باشگاه میلان سرمربی این تیم را از کار برکنار کردند.

آلگري از هدايت ميلان کنار گذاشته شد

 

اتفاقی که از همان چند هفته ابتدای فصل پیش‌بینی می‌شد سرانجام رخ داد و سران باشگاه میلان، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم را اخراج کردند.

فصل جاری یکی از بدترین فصول تاریخ باشگاه میلان بوده است که با ثبت ۷ شکست و ۷ تساوی در ۱۹ بازی این تیم همراه شد اما آخرین شکست روسونری که شب گذشته (یکشنبه) با نتیجه ۴ بر ۳ برابر ساسولو رقم خورد کاسه صبر سران باشگاه را لبریز و آنها را وادار به اخراج آلگری کرد. این شکست بدان معنا بود که میلان باید با ۲۹ امتیاز اختلاف نسبت به صدرجدول و به عنوان تیم یازدهم جدول نیم فصل نخست را به پایان برساند.

شاگردان آلگری ۴۶ ساله شب گذشته در شرایطی تن به شکست دادند که تا دقیقه ۱۵ با ۲ گل از حریف خود پیش بودند. بعد از این بازی باربارا برلوسکونی، مدیر جدید و دختر مالک باشگاه، از برگزاری یک جلسه بحران در میان اعضای هیئت مدیره باشگاه خبر داد که نتیجه آن اخراج سرمربی پیشین کالیاری بود.

آلگری در ماه ژوئن سال ۲۰۱۰ هدایت میلان را بر عهده گرفت و در اولین فصل حضورش در این تیم آن را قهرمان سری A کرد هرچند او در ۲ فصل بعدی در تکرار این افتخار ناکام ماند. با اخراج آلگری از نیمکت میلان، رسانه‌های ایتالیا از آغاز مذاکرات روسونری با فیلیپو اینزاگی برای هدایت این تیم در نیم فصل دوم خبر داده‌اند.

 

 

منبع : تسنیم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه